کانال رسمی تلگرام موسسه محنا
ثبت درخواست ها و استعلام

در صورتی که پاسخ به پرسش های خود را در توضیحات موجود در سایت گیلچاپ مشاهده ننمودید، می توانید از طریق امکانات تماس ذیل که مستقیما ارتباط با کارشناسان گیلچاپ را محقق می سازد، به پاسخ کلیه ی پرسش های خود دست یابید. همچنین مشتریان و متقاضیان عزیز می توانند در صورتی که سفارش چاپی و یا طراحی مورد نظرشان در لیست سفارشات و خدمات نبود، از طریق بخش استعلام قیمت نسبت به درج اطلاعات نیازمندی خویش اقدام و منتظر پاسخ به استعلام باشند. کارشناسان فروش گیلچاپ در تلاش هستند در حداکثر زمان ممکن جهت پاسخ به استعلام، اقدام نمایند.


با انتخاب این بخش؛ کارشناسان پاسخگویی آمادگی دارند به کلیه ی پرسش های عمومی شما به صورت آنلاین پاسخ دهند.ما برای کلیه ی پرسش های شما شماره رهگیری در نظر گرفته ایم و می توانید در هر زمان با مراجعه به گیلچاپ، از طریق این شماره رهگیری، پاسخ های کارشناسی را مطالعه نمایید.

گیلچاپ در جهت تکریم هر چه بیشتر مشتریان و همراهان خود راه های ارتباطی متعدد و شبانه روزی در اختیارشان قرار داده است.ما سعی کرده ایم جهت انعکاس هر نوع درخواستی ، راه ارتباطی با مدیریت گیلچاپ را در اختیار قرار دهیم. ارتباط مستقیم با مدیریت گیلچاپ از طریق این بخش است.

خطی مشی و افق آینده ی مجموعه سایت های گیلز و گیلچاپ، اختصاصا افزایش سطح رضایتمندی مشتریان در مسیر تامین نیازهای عمومی و خاص آنان است. این بخش جهت انعکاس کلیه ی انتقاد ها، پیشنهاد ها و شکایات مشتریان در نظر گرفته شده است.بدون شک در سریعترین زمان ممکن به درخواست های ثبت شده در این بخش پاسخ داده خواهد شد.