کانال رسمی تلگرام موسسه محنا
آموزش استفاده از خدمات آنلاین

حریم خصوصی مشتریان
گیلچاپ بر این عقیده است که هیچ یک از اطلاعاتی را که از مشتریان خود به دست می آورد ٫ منتشر نسازد.


اينترنت و رسانه ابزاري بسيار قدرتمند و مفيد است اما با وجود ارسال کنندگان هرزنامه (Spam)، هکرها و ساير افرادي که از باز بودن اين محيط سايبر، از اطلاعات شخصي کاربران سوء استفاده مي کنند، لازم است نسبت به رعايت حريم خصوصي خود، مطمئن باشيد.


سایت گیلچاپ، با توجه به ماهیت خاص خود بستری را جهت ارتباطی سالم و فراهم سازی محیطی پر از اعتماد برای کاربران آماده کرده است.
ما وب سايت مان را براي بازديدكنندگان به گونه اي طراحي كرده ايم كه تنها داده های مورد نیاز برای ارسال مطمئن اطلاعات درخواستی بازدیدکنندگان فراخوانی گردد. گیلچاپ هرگز اقدام به انتشار اطلاعات مشتریان خود در چهارچوب قوانین تعیین شده و جاری کشور جمهوری اسلامی ایران نخواهد کرد. اما کاربران توجه داشته باشند که حفظ و نگهداری از اطلاعات خصوصی بر عهده ایشان بوده و این مسئولیت متوجه مدیران سایت گیلچاپ نخواهد بود.
ما چه نوع اطلاعاتي را گرد آوري مي نمائيم؟
زمانيكه شما از سايت ما بازديد مي كنيد، سرور ما اطلاعات ابتدائي را در مورد شما كه شامل؛ دامنه، ISP، زمان دسترسي شما به سايت ما و صفحاتي را كه شما در سايت ما بازديد نموده ايد، جمع آوري مي كند كه اينها اطلاعات شخصي شما نيستند و فقط به منظور جلوگيري از تقلب يا سوء استفاده از سيستم مورد نياز مي باشند. ما ميتوانيم همزمان از کوکي ها هم استفاده كنيم كه اينها بخشهاي كوچك اطلاعات هستند كه هر وب سايتي مي تواند در يك فايل مشخص در كامپيوتر شما نگه دارد. کوکي ها اين فرصت را به وب سايت مي دهند تا به شما به صورت کاملا شخصي در ارتباط باشد. با جمع آوري و بازخواني اطلاعات در مورد شما، وب سايت مي تواند عملكرد خود را در راستاي نيازها، علاقه مندي ها و مواردي که مطلوب شما نيستند، تغيير دهد. بسياري از مرورگرهاي وب (Web Browser) به شما امكان كنترل استفاده از کوکي ها را مي دهند. لطفاً براي دستورالعمل اين كاركرد به مرورگر مخصوص خود مراجعه نمائيد. چنانچه کوکي ها را غير فعال نموده ايد، بخاطر داشته باشيد كه قادر به استفاده كامل از امکانات شخصي سازي سايت نخواهيد بود و امكان دارد كه برخي از اجزاء سايت به درستي کار نكنند يا با سرعت پايين تري عمل نمايند.
اطلاعات محرمانه مانند رمز عبور؟
کلمه عبور هر شخص در سایت گیلچاپ به عنوان حریم شخصی وی تلقی شده و هیچ یک از مدیران گیلچاپ به رمز عبور شما دسترسی نداشته و اجازه درخواست رمز از کاربران را نیر به طبع نخواهند داشت و در صورت مشاهده برخورد لازم به عمل خواهد آمد.
ما چگونه از اين اطلاعات استفاده مي كنيم ؟
اطلاعات اوليه گرد آوري شده در مورد كاربر، براي كمك به ما در آناليز ترافيك وب، بهبود محتويات وب سايتمان و ارتقاء بخشيدن به کيفيت آن مورد استفاده قرار مي گيرند. در وب سايت ما ممکن لينک هايي وجود داشته باشد که متعلق به سايتهاي ديگر باشد، سايتهاي كه ممكن است توسط شركتهايي كه به ما مربوط نمي شوند مديريت شوند. ما مسئوليت حريم خصوصي يا محتويات چنين وب سايتهايي را به عهده نداريم و به شما پيشنهاد مي كنيم به هشدارها توجه نمائيد، مخصوصاًً به شما توصيه مي نمائيم كه صفحات مربوط به «رعايت حريم خصوصي کاربران» را كه هر سايت معتبري بايد نمونه اي از آنرا داشته باشد، مطالعه كنيد تا مطمئن شويد كه سياستهاي سايتها توسط شما مورد قبول هستند. اين «اظهارنامه رعايت حريم خصوصي کاربران» منحصراً به اطلاعات گردآوري شده توسط آن سايت مربوط مي شود.

آیا توضیحات ارائه شده به شما کمک کرد؟

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    چاپ این موضوع چاپ این موضوع

در همین زمینه