کانال رسمی تلگرام موسسه محنا
آموزش استفاده از خدمات آنلاین

درباره گیلچاپ
انسانهای موفق ابزار نمیشوند؛ بلکه بهترین ابزار ها را به خدمت میگیرند.
گیلچاپ کیست و چیست؟
مجموعه طراحی و چاپ گیلچاپ یک مجموعه پویا و پیوسته در حال توسعه است که خدمات آن شامل خدمات حوزه چاپ، حوزه تبلیغات و حوزه فناوری اطلاعات است. محصولات و خدمات ما برای ارائه بالاترین کیفیت طراحی شده اند. ما در گیلچاپ تمام امکانات و ابزارهای ممکن را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتریان را فراهم کنیم.
خدمات ما درحوزه چاپ شامل:
طراحی گرافیک، مشاوره چاپ، چاپ انواع کارت ویزیت، چاپ انواع تراکت تحریر و گلاسه، چاپ فرم های عمومی و اختصاصی، طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی و چاپ انواع تقویم های رومیزی و دیواری، چاپ انواع هولوگرام و لیبل، طراحی و تولید انواع پاکت CD، طراحی و چاپ انواع پاکت نامه و اوراق اداری، طراحی و تولید انواع ساک دستی کاغذی و پارچه ای و ... است.
خدمات ما در حوزه تبلیغات شامل:
مشاوره تبلیغاتی، ایجاد کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات آنلاین، شبکه های اجتماعی، برندینگ و ارزش آفرینی برای شرکت ها، موسسات و کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.
خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات شامل:
طراحی و توسعه سیستم های اطلاعاتی، طراحی و توسعه وب سایت های اینترنتی، بروز رسانی وب سایت های اینترنتی، راه اندازی وب سایت مشتریان در خصوص اتوماسیون سفارشات آنلاین، ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات در حوزه چاپ و تبلیغات، توسعه ، بانکداری الکترونیک و یکپارچه سازی سیستم های آنلاین برای شرکت ها، موسسات و کسب و کارهای کوچک و بزرگ است.
محدوه جغرافیایی فعالیت ما کجاست؟
ما در گیلچاپ هیچ گونه محدودیت جغرافیایی برای فعالیت های خود قائل نیستیم. ما اعتقاد داریم تمامی افراد در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند چون شایسته آن هستند. بنابراین شما می توانید در هر کجای ایران که هستید به انبوه مشتریان گیلچاپ بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. درحال حاضر مشتریان ما در تمامی استانهای کشور حضور دارند و ما افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم.
مشتریان ما کیستند؟
تمامی افراد و موسسات فعال در صنعت چاپ و تبلیغات، کانون های تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، دفاتر خدمات فنی و کامپیوتری، گرافیستها و مدیران تبلیغاتی، همچنین تمامی شرکتها، کارگاه ها، کارخانجات، ارگانها، کسبه، تجار و صاحبان انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از خدمات گیلچاپ استفاده کنند.
هدف ما چیست؟
ما در گیلچاپ اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. ایجاد راه حل های جامع در حوزه چاپ، تبلیغات و بازاریابی که به صورت یکپارچه بتواند خدمات با کمترین هزینه و بالاترین بازده و کیفیت را به مشتریان ارائه کند از جمله اهداف ما است.
دیدگاه ما در مورد مشتریانمان چیست؟
دیدگاه ما در گیلچاپ این است که باید به مشتری احترام گذاشت زیرا بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری مشتریان آن هستند. در این راستا تمامی ابزارها و امکانات ممکن را بخدمت گرفته ایم و از هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهادی که ما در رسیدن به اهداف و دیدگاهمان یاری کند صمیمانه استقبال می کنیم.

ارزشهای ما کدامند؟

  •     احترام به خواسته مشتری
  •     یکپارچگی خدمات
  •     پایبندی به اصول و روشها
  •     همکاری صمیمانه
  •     شفافیت و در دسترس بودن امور
صاحب امتیاز : موسسه مهندسی طراحی محنا

آیا توضیحات ارائه شده به شما کمک کرد؟

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها    چاپ این موضوع چاپ این موضوع

در همین زمینه